Zümrütevler Bosch Servisi – 0 216 471 59 56

Zümrütevler Bosch Servisi – 0 216 471 59 56

boschservisim No Comment
Bölgeler

zumrutevler-bosch-servisi

Zümrütevler Bosch Beyaz Eşya – Kombi – Klima Servisi

Bize Ulaşabileceğiniz İrtibat Numaralarımız

0 216 471 59 56

0 541 359 44 43

0 535 359 44 43

TEKNİK SERVİS KONUSUNDAKİ FİKİRLERİNİZ DEĞİŞECEK

Geçmişte hemen herkesin bozulan bir beyaz eşya ya da elektrikli ev aleti için çağırdığı servisle ilgili kötü anıları vardır. Servise bozulan ürün ile ilgili bildirim yapmış ve yarın ilk iş size gelineceği cevabını almışsınızdır. Oysa o yarın bir türlü gelmemiş, günler sonra gelen servis elemanı ürüne şöylece bir baktıktan sonra size ürünün tamirinin mümkün olmadığını ya da maliyete değmeyeceğini söyleyerek gitmiş ve siz de eve günlerce hapsolduğunuzla kalmışsınızdır. Biz ise Zümrütevler Bosh Servisi olarak bu kötü anıları unutturacağımız iddiasındayız. İşte bunun bazı sebepleri.

HIZLIYIZ VE SÖZÜMÜZDE DURURUZ

Zümrütevler Bosh Servisi olarak diğer servislere göre en önemli üstünlüğümüz hızımızdır. Arıza bildirimini alan arkadaşlarımız size bir randevu zamanı belirlerler ve teknisyen arkadaşlarımız tam bu zamanda sizi ziyaret ederler. Böylelikle bir türlü gelmek bilmeyen yarınlar, evde servis beklemek için hazırlanan nöbet listeleri olmadan hızla çözüm ortaklarınızla yüz yüze görüşmüş olursunuz. Bu ilk ziyarette cihazınınız sorunu belirlenir ve özel bir parça gerekmiyorsa hemen giderilir. Parça gerektiren durumlarda ise, derhal merkezimize gereken parçayı bildiren teknisyen arkadaşlarımız, merkezimizle yaptıkları görüşmeye paralel olarak en geç iki gün sonrası için size yeni bir randevu zamanı verirler ve bu ikinci ziyaretlerinde eşyanızı sorunsuz olarak çalışır vaziyette size teslim ederler.

DENEYİM ÇÖZÜM GETİRİR

            Deneyim birçok iş kolunda elbette önemlidir, ama bizim iş kolumuzda özellikle teknisyen arkadaşlarımızın deneyimi sizin sorununuzun çözümü için gereken en önemli anahtardır. Firmamızda çalışmakta olan tüm teknisyen arkadaşlarımız uzun yıllar boyunca biriktirdikleri tecrübelerini sizin sorununuzun çözümüne odaklarlar.

SÜRPRİZ MALİYETLER ÇIKMAZ

            Servis hizmetini vermek üzere gelen arkadaşlarımız beyaz eşya ve elektrikli ev aletlerinizin arıza tespitini yaptıktan sonra onarım için gereken parçaların maliyetini belirlerler ve uygun işçilik fiyatlarımız ile birlikte size bir maliyet çıkartırlar. Cihazınızın onarımını bu maliyet kapsamında gerçekleştirirler ve böylece sürpriz maliyetler yaşamazsınız.

Bunların geçmişte yaşadığınız servis deneyimlerinden çok farklı olduğunun farkındayız. Bu yüzden de Zümtürevler Bosh servisi olarak tüm kötü anılarını sileceğimize ve sizlerin servis konusundaki fikirlerini değiştireceğimize inanıyoruz.