Zeynep Kamil Bosch Servisi – 0 216 471 59 56

Zeynep Kamil Bosch Servisi – 0 216 471 59 56

boschservisim No Comment
Bölgeler

zeynep-kamil-bosch-servisi

Zeynep Kamil Bosch Beyaz Eşya – Kombi – Klima Servisi

Bize Ulaşabileceğiniz İrtibat Numaralarımız

0 216 471 59 56

0 541 359 44 43

0 535 359 44 43

Kaliteli Bir Hizmet İçin

Zeynep Kamil Bosch servisi olarak yıllardır Zeynep Kamil’de siz değerli semt sakinlerine kaliteli, güvenilir, hızlı ve ekonomik bir hizmet vermeyi kendimize ilke edindik. Her türden bosch marka beyaz eşyanızın en düzgün şekilde bakım onarım ve tamirat işlerini yapmak için buradayız. Kısa sürede doğru teşhis, güvenli teslimat, eşyalarınızın sıhhatini arttırır sizi rahat ettirir. Servisimiz tüm bu özellikleri kendine misyon olarak belirlemiştir. Biz eşyalarınızın problemlerini kısa sürede çözelim, size sorunsuz, zaman harcamadan sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz zamanlar artsın.

Beyaz eşya seçimi en büyük dertlerden biri. Hem ekonomik olması, hem kullanışlı olması, hem estetik hem enerji tasarruflu olması hem de uzun yıllar boyu hayatınıza eşlik etmesini istediğiniz eşyanızı ince eleyip sık dokuyarak, sorup soruşturarak aldınız. Uzun müddet kullandınız, ya da henüz çok kısa bir zaman oldu, sizin hatanız değil, ya da başına bir şey geldi. Problem hayatlarımıza gelmek için var. Biz de bu problemlerin beyaz eşyanıza gelenlerini çözmek için buradayız. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, ütü ve her türden küçük ev aletlerini kısa zaman içinde güvenilir bir biçimde mümkünse yerinde değilse nakliyesi bize ait olmak üzere evinizden alıyoruz, tamir edip getiriyoruz. Zeynep Kamil Bosch servisi olarak müşteri memnuniyetini sağlamak en temel ilkemiz. Müşterilerimizi iyi tanıyoruz. Onları nasıl memnun edeceğimizi de yılların tecrübesi ile iyi biliyoruz. Bir bakım tamir ve onarım hizmetlerinden beklediğiniz her şeyi size olabilecek en ekonomik şekliyle Zeynep Kamil Bosch servisi olarak sunuyoruz.  Yaygın sistemimizle size en iyi hizmeti en güvenli yoldan verebilmeyi kendimize misyon edindik. Bosch marka ürünleri tercih ettiğiniz gibi yine doğru bir tercih yapın problemlerinizde bize başvurun eşyanızın ömrünü uzatın.

Zeynep Kamil Bosch servisi olarak yanınızdayız, bosch marka beyaz eşyalarınızın problemlerini dert etmeyin. Her türden bosch marka beyaz eşyanızı değiştirmeden evvel tamir edilme ihtimaline binaen bize getirin size makul çözüm önerileri sunalım. Kısa zamanda, hızlı, uzun ömürlü, doğru çözümler için bizi tercih edin.