Yenisahra Bosch Servisi – 0 216 471 59 56

Yenisahra Bosch Servisi – 0 216 471 59 56

boschservisim No Comment
Bölgeler

yenisahra-bosch-servisi

Yenisahra Bosch Beyaz Eşya – Kombi – Klima Servisi

Bize Ulaşabileceğiniz İrtibat Numaralarımız

0 216 471 59 56

0 541 359 44 43

0 535 359 44 43

BOSCH SERVİSİ

Bosch 1886 yılında Almanya kurulmuş bir ev eş eşyası üreticisidir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi, fırın, ocak, bulaşık makinesi, davlumbaz, aspiratör gibi beyaz eşyaların yanında elektrik süpürgesi, saç kurutma makinesi, mutfak robotu, kahve makinesi gibi küçük ev aletleri de üretmektedir. Çok sayıda ülkede pek çok kullananı olan Bosch dayanıklı ve fonksiyonel ürünleri olan bir markadır. Ancak her marka gibi kullanım sonucu bazı arızalar gösterebilmektedir ve ürün servise gitmek zorunda kalmaktadır. İşte böyle durumlarda Yenisahra ve çevresine hizmet vermekte olan Yenisahra bosch servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Yenisahra bosch servisi, çalışanları yetkin bakım sorumluları arasından seçer ve onlara gerekli eğitimi sağlar. Çevre evlerden gelen yoğun bakım talebini sağlayacak sayıda elemanı bünyesinde bulundurur. Böylece ev eşyalarınıza bakım sağlamak için başarılı ve güvenilir bir ekip kurulmuştur. Firma ile haftanın her günü her saatte iletişime geçebilirsiniz ve bakım talebinde bulunabilirsiniz. Bakım ekipleri en fazla bir gün içinde verdiğiniz adrese ulaşacaktır ve sorunu mümkünse en kısa sürede evinizde çözecektir. Ancak sorun ellerinde bulunan parçalar yardımı ile çözülemiyor veya atölye ortamı gerektiriyorsa, eşyanız ekip tarafından firmaya taşınılacaktır. Dışarıdan parça getirilmesi gereken bir durum ise firma çok kısa sürede parçayı alıp eşyanızı tamir edecektir. Böylece eşyanızın mümkün olan en kısa sürede evinize getirilmesi sağlanmaya çalışılır. Eşya taşıması tamamen firmaya aittir. Çalışanların verdiği hizmet yukarıda da belirttiğim gibi oldukça titizdir ve 100 % güvenilirdir. Verilen hizmet ve arıza onarım sonucu bir yıl için bakım ve parça garantisi bunun göstergesidir. Bütün bunların yanında firmanın fiyatları İstanbul içerisinde düşünüldüğünde diğer servis firmalarından daha hesaplıdır.

Sonuç olarak, Yenisahra bosch servisi bünyesinde bulundurduğu çalışanlar sayesinde oldukça güvenilir ve garantili bir hizmet vermektedir. Dolayısıyla alacağınız hizmetten hiçbir şüphe duymanıza gerek yoktur. Yeterli sayıda çalışan sayesinde bakım taleplerinize mümkün olan en kısa sürede yanıt verilir ve ürün tamiri yapılır. Ve tüm bunlar oldukça hesaplı fiyatlarla ve garanti belgesiyle sağlanır. İhtiyaç duymanız halinde haftanın her günü hizmet veren çağrı merkezi yoluyla iletişim kurabilirsiniz.