Servis Çağır

Bosch markalı tüm ürünleriniz için İstanbul’da bakım, onarım ve parça değişimi için hizmet veriyoruz. Teknik servis konusunda deneyimli uzman kadromuz ile Bosch servisi olarak uzun yıllardır halkımıza kaliteli ve nitelikli hizmet veriyor, sorunlara çözüm getiriyoruz. Tüm beyaz eşyalarınız, elektronik eşyalarınız ve elektrikli ev aletlerinizde oluşabilecek problemler için bizi arayabilir ve hizmet alabilirsiniz. Kombi – klima ya da çamaşır makinesi gibi ürünler için periyodik bakım yapıyor, cihazlarınızı yeniliyor ve ömürlerini uzatıyoruz.

İtanbul’da yaşıyorsanız bizi arayabilir, hızlı ve kaliteli hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bakım ve onarım işlerinde müşterilerin en mağdur oldukları nokta yedek parçalar için uzun süreli beklemelerin olmasıdır. Oysa ki tüm bu ürünler sürekli olarak kullanıldıkları için bekleme süresinin en aza indirilmesi gerekir. Bu amaçla, firmamız yedek parça stoklarını devamlı olarak ikmal etmekte ve müşterilerine gereksiz beklemeler yaşatmamaktadır. Uzman ekibimiz sorunu en kısa sürede ve doğru olarak tesbit ederek kaliteli ve kalıcı çözüm getirir. Bosch servisi olarak, önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Bakım ve onarım konusundaki bir diğer önemli nokta da sorunun en baştan doğru olarak tayin edilmesidir. Bunun yapılması, sizleri  gereksiz bekleme sürelerinden, mükerrer işlemlerden ve abartılı masraflardan korur. Bu nedenle, cihazlarınızın emin ellere teslim edilmesi çok önemli bir husustur. Bosch markalı tüm ürünlerinizde Bosch servisi olarak sizlere hızlı ama kaliteli hizmeti garanti ediyoruz.

Servis Çağırma Formu

Adınız (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

Adres (gerekli)

Mesajınız

Leave a Reply