Hakkımızda

            Tecrübeli kadromuz ile İstanbul halkına Bosch marka beyaz eşyalarınız için teknik servis hizmeti veriyoruz. Hizmet prensibimiz hız ve kalite üzerine kurulmuştur. Amacımız en kısa süre içerisinde sorunu geçici değil kalıcı çözümlerle gidermek ve beyaz eşyalarınızın ömrünü uzatmaktır. Teknik servis işinde önemli olan nokta sorunu iyi anlamak ve doğru çözümler üretmektir. Bu anlayışı prensip edinen firmamız da uzun yıllardan bu yana Bosch servisi olarak hizmet vermektedir.

Firmamızın tecrübeli ve donanımlı kadrosu en hızlı şekilde müşteriye ulaşır ve kalıcı çözümler üretir. Teknik servis hizmetinde yedek parça temini önemli ve kritik bir noktadır. Firmamız daima yedek parça stoklarını dolu tutarak, beklemeye gerek kalmaksızın hızlı ve etkili servis sağlamaktadır. Kullanılan yedek parçalar kaliteli ve uzun ömürlüdür. Bosch servisi olarak uzun yıllardan bu yana kesintisiz hizmet verebilmemizin nedeni, müşterilerimizin bize duyduğu güvendir. Önceliğimiz daima müşteri memnuniyetidir.

Bosch servisi olarak sizlere sadece bozulan eşyalarınızın tamiri için değil, aynı zamanda da beyaz eşyalarınızın periyodik bakımları için de hizmet vermekteyiz. Beyaz eşyalar sürekli kullanıldığı için, zaman içerisinde yıpranabilirler. Yapılacak periyodik bakımlarla oluşacak sorunlar önlenir ve eşyaların kullanım süreleri uzar. Bunun yanı sıra, periyodik bakımlar sayesinde, çıkabilecek büyük masraflar önlenir ve beyaz eşyalarınız güvence altına alınmış olur. Her türlü bakım ve onarım işleriniz için, tecrübeli ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Leave a Reply